Przejdź do głównej zawartości

Nadal będziecie bredzić o prowokacji zrobionej przez opozycję?

Zeznania polityków rządzącej większości składane przed sądem, a więc pod przysięgą nie pozostawiają złudzeń: To politycy Prawa i Sprawiedliwości, a nie politycy opozycji sprowokowali sejmowy kryzys z grudnia 2016 r., który spowodował trwający do stycznia protest polityków opozycji na Sali Plenarnej.

Wszyscy ci, którzy bredzili o puczu przygotowanym przez opozycję, powinni przeprosić. Jeśli tego nie zrobią, a wiadomo, że tego nie zrobią, powinni zapaść się pod ziemię.Komentarze

Anonimowy pisze…
Tak wiemy,wiemy. Wszystkiemu winien "zły* PiS. Totalna opozycja jak zawsze biedna i poszkodowana. Takiej opozycji to chyba nigdy nie bylo. Wielu Polakom nie podoba się ten TOTALNY sposób działania. Zero tam pomysłu. Tylko atak na rządzących czyli de facto na Polskę. I ten wasz język ZBIERZMY SIĘ WSZYSCY RAZEM NA OPOZYCJI I OBALMY TEN "ZŁY" PIS. Przypominam że PiS został wybrany legalnie, mało tego ma ponad 50% poparcia!
Anonimowy pisze…
ha ha ha co to 501%?? PZPR miała więcej. I nie zrównuj kotku ataków na rząd z atakami na Polskę bo to dwie rózne sprawy. Obrażasz ludzi Solidarności.