Młody lekarz zarobił w warszawskim Szpitalu Południowym 1,6 mln zł w rok. Dramat, skandal masakra. Tym bardziej, że zarabiał, gdy jednocześnie był warszawskim radnym Koalicji Obywatelskiej. W dodatku poczekalnia dla VIP i pacjenci obsługiwani poza kolejnością. Sprawa bardzo łatwa do wytłumaczenia opinii publicznej, więc gigantyczne oburzenie tejże jest gwarantowane. Potem okazało się, że Rafał Trzaskowski informacje o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym i działalności Dawida Kacprzyka dostał 19 lipca 2025 r., czyli niemal rok temu. Poinformował go o tym ordynator chirurgii szpitala w prywatnej rozmowie przez komunikator internetowy. Dwa miesiące później lekarz został zwolniony z pracy. To sprawia, że polityczny koniec gospodarza stolicy jest bliżej niż kiedykolwiek. To jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że sygnalista ze Szpitala Południowego nie jest postacią krystaliczną. Jest w sporze z tą placówką. Chodzi o nieprawidłowości na ponad pół miliona złotych. Lekarz m...
Mieliśmy być hubem nie tylko zbrojeniowym, ale także hubem odbudowy Ukrainy. Donald Tusk i Radosław Sikorski byli na dobrej drodze, aby tak się stało. Po zadymie Nawrockiego ws. orderu Zelenskego to już raczej nieaktualne. Polska i polscy przedsiębiorcy stracili miliardy euro. Wygląda to na rosyjską wrzutkę. Pytanie brzmi, kto podsunął to Karolowi Nawrockiemu.