Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie studiów licencjackich

24 czerwca 2016 r. obroniłem pracę licencjacką pt. „Problemy funkcjonowania Unii Walutowej”, którą napisałem w Zakładzie Nauk Prawnych i Samorządu Terytorialnego UPH pod kierunkiem dr Jolanty Bucińskiej.

Uznałem, że warto podsumować te trzy lata, ponieważ będę ten etap życia wspominał bardzo miło. Te miłe wspomnienia to przede wszystkim wspaniała promotor, która jest zarówno świetnym i bardzo wspierającym wykładowcą, jak też młodą i piękną, a przy tym bardzo sympatyczną kobietą. Jakże bardzo różni się od fatalnej wychowawczyni z liceum, z która nie chciało mi się w ogóle rozmawiać, gdy jakiś czas temu spotkaliśmy się na ulicy.

Warto też podkreślić, że świetnych wykładowców było znacznie więcej niż tych kiepskich. Proporcja 8:2 albo 7:3. Koleżanki i koledzy, których poznałem na studiach też byli znacząco lepsi od tych, których pamiętam z liceum, choć i tu znalazłoby się kilka osób, których pamiętać nie warto. Ważne, że i w tym przypadku dobro znaczną przewagą wygrało ze złem. Dla ścisłości muszę jednak przyznać, że od liceum do studiów we mnie też zaszły pozytywne zmiany.

Komentarze