Przejdź do głównej zawartości

Platforma Obywatelska o samorządzie – 13 marca Warmińsko-Mazurskie

Politycy Platformy Obywatelskiej spotykają się z wyborcami nieprzerwanie od marca 2016 r. Przewodniczący Grzegorz Schetyna zapowiedział to w swoim inauguracyjnym wystąpieniu 26 stycznia 2016 r., gdy przejmował partię i już dwa miesiące później odbyła się pierwsza rozmowa z Polakami w ramach Klubów Obywatelskich. Spotkań w ramach KO było do tej pory kilkaset i brali w nich udział nie tylko politycy, ale także prawnicy, ekonomiści, aktorzy i publicyści.

Drugą, jeszcze bardziej imponującą były spotkania polityków PO z wyborcami w każdym polskim powiecie, a więc było tych spotkań kilkaset. Teraz, 13 marca będzie druga odsłona tych spotkań, a ich tematem będzie samorząd. Równolegle będą oczywiście odbywać się kolejne spotkania w ramach Klubów Obywatelskich.

Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem organizacyjnego talentu Grzegorza Schetyny, jego żelaznej konsekwencji i ogromnej determinacji. Jestem przekonany, że to przyniesie pozytywne owoce. Zachęcam do brania udziału w spotkaniach z politykami Platformy Obywatelskiej. To otwarci ludzie, z którymi można normalnie porozmawiać. Nie poruszają się z kilkoma ochroniarzami, nie jeżdżą pancernymi limuzynami. Są zwyczajni.


Komentarze