Przejdź do głównej zawartości

Sławomir Nitras wspólnym kandydatem Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Szczecina

Dziś przed południem przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna i szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer ogłosili, że kandydatem obydwu partii na prezydenta Szczecina będzie Sławomir Nitras z PO, a kandydatem na wiceprezydenta jest Przemysław Słowik z N.

Muszę być szczery więc przyznaję: Nie lubię Sławomira Nitrasa. Jest w nim coś takiego, co szalenie irytuje mnie, choć nie potrafię tego dokładnie określić. Ponieważ jednak Nitras jest kandydatem Platformy Obywatelskiej, a PO jest partią, z którą się identyfikuję i do której zapiszę się tuż po obronie pracy magisterskiej, popieram go i mam nadzieję, że będzie prezydentem Szczecina.

Dzisiejszy dzień jest kolejnym potwierdzeniem politycznego geniuszu lidera największej partii opozycyjnej. Grzegorz Schetyna z niespotykaną do tej pory w polskiej polityce konsekwencją realizuje swój polityczny plan. To budzi mój szacunek, podziw i poczucie, że to jest autentyczne i nie jest to wyborcze lanie wody. Schetyna nie toleruje udawania, nie rzuca słów na wiatr i nie wygłupia się. Doceńmy go i wspierajmy, bo lepszego niż on nie ma i nie będzie.

Materiały PO

Komentarze

Anonimowy pisze…
DO TWOJEGO TEKSTU O SONDAŻACH: PO wykonało cieżką pracę? Sorry ale wątpię. Przez cały czas odkąd są w opozycji, nic nie zrobili, Jedyne co to gierki i przepychanki o miano nr 1 w opozycji z .N. Zajmowali się tylko Petru,Lubnauer i PiSem,Kaczyńskim... ZERO OFERTY DLA POLAKÓW. Oni nawet na konwencjach nie mówią o problemach Polaków itd. Zwracają sie do Kaczyńskiego. Panie Schetyna,zwróć się pan może do zwykłego Kowalskiego. Zajmij się problemem Polaków. Wstyd. Nie mieć oferty dla obywateli. To PiS wykonał ciężką pracę. Brawo dla Prezydenta Dudy, który mówi że nasze polskie sprawy sa najważniejsze. Nie tylko Unia to,Unia tamto. Polska jest najważniejsza. Opozycja nie mówi NIC O POLSCE......PRZEGRACIE
Bredzisz. Odbyło si już ok. 1000 spotkań z wyborcami o ofercie dla Polaków. Pisząc bzdury tylko się kompromitujesz.