Przejdź do głównej zawartości

Polska PiS jak tupolew w drodze do Smoleńska

Jeszcze niedawno byliśmy przykładem dla świata, jak można z sukcesem zrzucić obciążenia komunizmu i rozwijać się. Polska miała także bardzo silną pozycję w ramach UE – może nawet silniejszą niż mieć powinna, bo rządy PO-PSL potrafiły budować sensowne porozumienia i krok po kroku rozpychać się łokciami.

Dziś polski rząd i prezydent ignorują zasady państwa prawnego i zastraszają tych, którzy nie są po stronie PiS, a na świat obrażają się i myślą, że szkodzą komuś poza samą Polską. Tak, jak piloci prezydenckiego samolotu podczas feralnej podróży do Smoleńska 10 kwietnia 2010 r. ignorowali wszelkie zasady bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. Pamiętajmy, jak to się skończyło.

Rozmontowany system kontroli konstytucyjności uchwalanych ustaw, Centralne Biuro Antykorupcyjne szukające haków na opozycję w urzędach marszałkowskich na wybory samorządowe w 2018, gwałtownie zwalniająca gospodarka i marginalizowanie znaczenia Polski w polityce międzynarodowej, a zwłaszcza w polityce w ramach Unii Europejskiej. To tylko niektóre przykłady zwijania się naszego kraju – pełna lista jest znacznie dłuższa.

Komentarze

Anonimowy pisze…
A ty co?! PiS przynajmniej działa i pokazuje że się da.A nie jak PO "nic się nie da, budżet się zawali" i takie tam pierdoły.Schetyna niby miał wyciągnąć wnioski,a robi i gada to samo .Ciągle tylko"Nie można,nie da się,nie stać nas" MY już nie chcemy władzy która nic nie może. A WŁAŚNIE ŻE SIĘ DA I MOŻNA WSZYSTKO,BO JESTEŚMY DUŻYM I SILNYM KRAJEM,W CENTRUM EUROPY WSCH i możemy DUUUŻO,i PiS to pokazuje i z Polską się będą tera liczyć.A co ta śmieszna opozycja z tym KODem wyrabia,to ludzkie pojęcie przechodzi.Namawiają ludzi do głupot.A ten KOD jest tak śmieszny,sztuczny że szkoda gadać.Sami członkowie PO, .N i ich rodziny, znajomi.Szarzy ludzie to nie wiedzą w ogłóle o co im biega. TO JEST CYRK JAKIŚ,a Kijowski to porażka.Kolorowy facecik z rękawiczką. CO TO MA BYĆ?!
Anonimowy pisze…
Hahahahaha, nie ściemniaj.Otóż żyjemy w państwie prawa.To pseudo opozycja,wymyśla ciągle te bzdury o złym Pisie.Nie mają nic sami do zaproponowania. To wymyślili sobie że przez te swoje manifestacje dojdą znów do władzy.Poza tym to wina Platformy że przegrała,bo przegrała na własne życzenie. Zadarła z ludźmi,a jak zadrzesz z ludźmi,no to koniec.Końcówka rządów PO,to było politykowanie jak u Palikota,czyli zero realnej polityki,a szukanie tematów zastępczych jak in.vitro,i inne takie bzdury,które ludzi nie interesują.Zresztą teraz cała opozycja razem z Kodem również szuka tematów zastępczych tak jak ta "walka o demokrację w Polsce" i większość Polaków tym się nie interesuje. PO to była władza która kompletnie odsunęła się od zwykłego człowieka,woleli kolacje z Kulczykiem,niż realnie rozwiązywać problemy Polaków i zapłaciła za to cenę i taka jest prawda.OTWÓRZ OCZY!