Przejdź do głównej zawartości

Lewica skłóca opozycję

Lewica skłóca opozycję zgłaszając bezsensowny, nierealny i niepopularny projekt, zamiast skupić się na odpieraniu projektu antyaborcyjnego, wokół czego można by konsolidować społeczeństwo. Czas zacząć myśleć.

Beneficjentem nieodpowiedzialności lewicy może być PiS, ponieważ opozycja zajmuje się niepopularnym tematem z politycznego i społecznego marginesu.

Przypominam: Platforma Obywatelska - jak większość społeczeństwa - jest za utrzymaniem aborcyjnego kompromisu zawartego w latach 90-tych. Dziś zmiana tego prawa może oznaczać tylko i wyłącznie zmianę na gorsze.

E P I L O G

Nawet Nowacka nie wierzy, że na temacie aborcji można coś zyskać politycznie, skoro dzień po rzekomej kompromitacji PO w tej sprawie, wyjechała na urlop. Burza w szklance wody, desperacka próba zaistnienia tępym radykalizmem - typowe dla lewicy, która nic nie znaczy.

Komentarze

Anonimowy pisze…
Opozycja się ośmiesza.Wielcy bojownicy o demokrację,wolność słowa itd, a wyrzucili posłów za POGLĄDY...Brawo! w .Nowoczesnej troje się samo zawiesiło w prawach członka w tym J.Schmidt. Oj pogubiliście się. Dla was demokracja dobra pod warunkiem że będzie zgodna z waszm punktem widzenia i tvnu oraz że to wy rządzicie. PO stało się bezideową papką lewicowo-liberalną robiącą politykę pod poglądy tvn,gw, newsweek. To muszę przyznać że nawet Tusk potrafił respektować i dać miejsce w partii ludziom z poglądami innymi czasem niż on. A teraz no proszę bardzo. Niedługo nie będzie PO. Zostaną zgliszcza które połaczą się z tymi z .Nowoczesnej. Bezideowa formacja ,przytakująca wszystkiemu co powiedzą w unii. formacja interesu. Bo tylko ineters odbicia władzy was interesuje.