Przejdź do głównej zawartości

Grzegorz Schetyna dał radę

Warszawa, 7 maja 2016 r. Tysiące ludzi na ulicach wesoło, dowcipnie i pokojowo manifestuje przywiązanie do Unii Europejskiej i Polski jako państwa prawa. Było znacznie ponad 200.000 ludzi. Do końca kadencji parlamentu realny jest milion, o którym działaczom PO mówił Grzegorz Schetyna w kampanii na przewodniczącego partii.

To był marsz Platformy Obywatelskiej. To partia Grzegorza Schetyny zarejestrowała tę imprezę i wzięła na siebie cały ciężar jej organizacji. Udało się. Grzegorz Schetyna dał radę i kolejny raz potwierdził swój niezwykły talent organizacyjny i niesamowitą pracowitość. To był event na wysokim poziomie, z koncertem grupy Big Cyc na zakończenie, a flagi PO wyglądały przepięknie. KOD i mniejsze partie – z całym szacunkiem dla nich – były tylko gośćmi Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny.

Warto docenić też Piotra Borysa, który jest prawą ręką Grzegorza Schetyny jako dyrektor Biura Krajowego PO, a wczoraj był szefem zgromadzenia. Ten marsz to jego wielki sukces, a jeszcze niedawno Jacek Protasiewicz i Donald Tusk wycięli go z list wyborczych Platformy Obywatelskiej za to, że był lojalny wobec Grzegorza.

Komentarze