Przejdź do głównej zawartości

Warto mieć marzenia, bo mogą się spełnić

Gdy zaczynam pisać ten tekst, zegar pokazuje godzinę 00:07. Wczoraj wieczorem spotkałem się z Grzegorzem Schetyną. To było dla mnie wielkie wyróżnienie. Grzegorza Schetynę obserwuję i podziwiam od wielu lat. Uważam go za porządnego człowieka i wybitnego polityka.

Na spotkaniu obecni byli także Ewa Kopacz, Mariusz Witczak, Monika Wielichowska, Tomasz Siemoniak, Małgorzata Kidawa-Błońska, Tomasz Cimoszewicz i Piotr Borys.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć.Jestem bardzo szczęśliwy.

Komentarze

 1. BRAWO ADRIAN! GRATULUJĘ! SUPER SPRAWA! JESTEŚ SPOKO!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sympatyczne foty.Nawet Schetyna pozytywnie na nich wyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież Schetyna to zakompleksiony,kłótliwy maluczki polityk.Nie znoszący krytyki.Który najchętniej rozgonił by wszystkich z partii którzy myślą inaczej niż on,czy należą do "innej frakcji" niż jego.Najchętniej otoczyłby się tylko swoimi "schetynowcami". SZKODA GADAĆ. KOLEŚ CIĄGNIE PLATFORMĘ W DÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. A PROPOS TEGO PIERWSZEGO ZDJĘCIA.TO POWIEM TAK: TEN PO LEWEJ NIGDY NIE BĘDZIE PREMIEREM,A TEN PO PRAWEJ NIGDY NIE BĘDZIE POSŁEM, ZRESZTĄ TEN PO LEWEJ TEŻ JUŻ NIE BĘDZIE BO NIKT JUŻ ICH NIE WYBIERZE. HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojeju, a ta śmiszna fotogaleria,to z jakiegoś spotkania gdzie Schetyna tworzy ten swój GABINET CIENIASÓW?...u pardon,cieni chciałem powiedzieć. Na tych fotach to sami idealni,kadndydaci do takiego gabineta.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Działacze Nowoczesnej odchodzą z partii Petru i zaczynają współpracę z Platformą

Grupa działaczy Nowoczesnej z Przemyśla opuściła dziś partię Ryszarda Petru i rozpoczęła współpracę z Platformą Obywatelską. Szeregi Nowoczesnej topnieją także na Dolnym Śląsku, a z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że to dopiero początek kłopotów partii Ryszarda Petru.
Jeśli działacze Nowoczesnej odchodzą z partii na dwa tygodnie przed konwencją programowa, która miała stanowić „nowe otwarcie” to znak, że nie wierzą w Ryszarda Petru i jego kochankę Joannę Schmidt oraz w aroganckie i niezbyt mądre posłanki Lubnauer i Scheuring-Wielgus. Impreza, która w innych partiach ma charakter wesoły, w Nowoczesnej raczej będzie stypą.
W lipcu Ryszard Petru marzył o rozbiciu Platformy Obywatelskiej i przejęciu jej pieniędzy. Pozwolił sobie nawet na stwierdzenie, że z Ewą Kopacz byłoby mu łatwiej, co zostało przyjęte oklaskami przez współpracowników i zwolenników Grzegorza Schetyny. Nie minął nawet rok, a z Nowoczesnej niewiele zostało, zaś poparcie dla PO rośnie i partia ta jest dziś w dużo lepsze…

Doskonałe przemówienie Grzegorza Schetyny w debacie nad wnioskiem o wotum nieufności

Dzisiaj kilka minut po godzinie 9:00 w Sejmie rozpoczęła się debata nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu PiS z Grzegorzem Schetyną jako kandydatem na premiera. Jasne że dziś Prawo i Sprawiedliwość ma większość i dziś przewodniczący PO premierem nie zostanie. Sondaże wskazują jednak, że zostanie premierem po wyborach parlamentarnych w 2019 r. Tu i teraz w Polsce jednak już sama debata jest wielką wartością.
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w swoim godzinnym wystąpieniu bardzo merytorycznie punktował rząd PiS. Był przy tym bardzo ofensywny i energetyczny. Widać i słychać było, że były wicepremier, szef MSWiA i MSZ oraz Marszałek Sejmu czuje się jak ryba w wodzie i ma ogromne doświadczenie polityczne.Po wystąpieniu kandydata na premiera, głosu nie zabrała urzędująca premier Beata Szydło - zamiast niej głos zabrał szeregowy poseł Jarosław Kaczyński. Jego przemówienie było słabe – widać i słychać było, że prezes PiS nie jest w najlepszej k…

Upadek Nowoczesnej, czyli o tym, że wojna z Grzegorzem Schetyną zawsze źle się kończy

Przez ostatnie ponad półtora roku wielokrotnie składano Platformę Obywatelską do politycznego grobu. Całymi miesiącami, niemal dzień po dniu, a już na pewno tydzień po tygodniu szkalowano Grzegorza Schetynę w mediach, których nie sposób uznać za przychylne wobec Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Nagonki tej nie robili ci, którzy teraz pracują w Telewizji Polskiej – ludzie bez twarzy, bez nazwiska i bez wykształcenia. Nagonkę na Grzegorza Schetynę robili dziennikarze, których wielu ludzi w Polsce uważa za poważnych, wiarygodnych i godnych szacunku.
Równolegle do nagonki na Grzegorza Schetynę ci sami ludzie niemal rozpływali się w zachwytach nad Ryszardem Petru i jego Nowoczesną. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że każde pierdnięcie Petru uważali za genialny pomysł, który sprawi, że Platforma Obywatelska zniknie z politycznej sceny. Żądano, aby Grzegorz Schetyna przestał się uśmiechać. Plan Petru był taki: Rozbić PO i przejąć jej struktury oraz pieniądze.
Grzegorz Schetyn…