Przejdź do głównej zawartości

Warto mieć marzenia, bo mogą się spełnić

Gdy zaczynam pisać ten tekst, zegar pokazuje godzinę 00:07. Wczoraj wieczorem spotkałem się z Grzegorzem Schetyną. To było dla mnie wielkie wyróżnienie. Grzegorza Schetynę obserwuję i podziwiam od wielu lat. Uważam go za porządnego człowieka i wybitnego polityka.

Na spotkaniu obecni byli także Ewa Kopacz, Mariusz Witczak, Monika Wielichowska, Tomasz Siemoniak, Małgorzata Kidawa-Błońska, Tomasz Cimoszewicz i Piotr Borys.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć.Jestem bardzo szczęśliwy.

Komentarze

Anonimowy pisze…
BRAWO ADRIAN! GRATULUJĘ! SUPER SPRAWA! JESTEŚ SPOKO!
Anonimowy pisze…
Sympatyczne foty.Nawet Schetyna pozytywnie na nich wyszedł.
Anonimowy pisze…
Przecież Schetyna to zakompleksiony,kłótliwy maluczki polityk.Nie znoszący krytyki.Który najchętniej rozgonił by wszystkich z partii którzy myślą inaczej niż on,czy należą do "innej frakcji" niż jego.Najchętniej otoczyłby się tylko swoimi "schetynowcami". SZKODA GADAĆ. KOLEŚ CIĄGNIE PLATFORMĘ W DÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimowy pisze…
A PROPOS TEGO PIERWSZEGO ZDJĘCIA.TO POWIEM TAK: TEN PO LEWEJ NIGDY NIE BĘDZIE PREMIEREM,A TEN PO PRAWEJ NIGDY NIE BĘDZIE POSŁEM, ZRESZTĄ TEN PO LEWEJ TEŻ JUŻ NIE BĘDZIE BO NIKT JUŻ ICH NIE WYBIERZE. HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA
Anonimowy pisze…
Ojeju, a ta śmiszna fotogaleria,to z jakiegoś spotkania gdzie Schetyna tworzy ten swój GABINET CIENIASÓW?...u pardon,cieni chciałem powiedzieć. Na tych fotach to sami idealni,kadndydaci do takiego gabineta.