Przejdź do głównej zawartości

Sukces premier Szydło w Brukseli został sfałszowany. Referendum w Legionowie pewnie też

Nowy tydzień przynosi nowe zaskoczenia. Szef MSZ Witold Waszczykowski oznajmił dziś rano w TVN24, że wybór Donalda Tuska na II kadencję na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej został sfałszowany i że on (Waszczykowski) ma ekspertyzy, które to fałszerstwo potwierdzają.

Nie szkodzi, że Jarosław Kaczyński od razu uznał wybór Tuska za legalny. Nic to, że za legalny od razu uznała go premier Szydło, a wiceminister Szymański dziś przyznał, że nie ma pojęcia o czym Waszczykowski bredzi. Sen pacjenta Tworek nie jest jeszcze nawet w połowie trwania.

Jedynym fałszerstwem związanym z wyborem Donalda Tuska na II kadencję w RE było powitanie premier Szydło kwiatami na lotnisku po powrocie z Brukseli i wmawianie Polakom, że łomot 27:1 jest sukcesem rządu PiS.

Wczoraj w Legionowie odbyło się referendum ws. przyłączenia tego miasta do Warszawy. Frekwencja wyniosła 45%, czyli referendum jest ważne. 94,3% głosujących powiedziało NIE zamiarom PiS. Spodziewam się, że Witold Waszczykowski będzie miał ekspertyzy potwierdzające, że i tu doszło do fałszerstwa.

Komentarze