Przejdź do głównej zawartości

Głupi rabin Schudrich wzmacnia antysemitów

Naczelny rabin Polski Michael Schudrich rozważa rezygnację ze stanowiska. Droga wolna, nikt tutaj pana siłą zatrzymywać nie będzie. Głupio zachowują się Żydzi , którzy mówią, że zakaz uboju rytualnego w Polsce jest dla nich jak lata `30 ubiegłego wieku, czyli działalność Adolfa Hitlera i oskarżają polskich posłów o antysemityzm. Zakaz uboju rytualnego obowiązuje od dawna, a bezwzględnie wykonywany jest od 1.01.2013. W piątek zakaz pozostał – powiedział mi na Twitterze Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej, który był i jest w pierwszym rzędzie na froncie sprzeciwu wobec krzywdy zwierząt. Należy zatem zapytać rabina Schudricha, jak pan rabin radził sobie w Polsce przez ostatnie pół roku?

Głosowanie za utrzymaniem zakazu uboju rytualnego nie jest świadectwem antysemityzmu. Jest świadectwem przyzwoitości, wrażliwości i człowieczeństwa. Niech rabin Schudrich z tymi idiotami z Nowego Jorku przestaną wygadywać bzdury, bo takim zachowaniem wzmacniają nastroje antysemickie.

Przeciwko ubojowi rytualnemu głosowało część posłów PO, prawie wszyscy posłowie PiS, niektórzy z PiS-bis, część SLD i cały Ruch Palikota. Wielkie dzięki.

Komentarze