Przejdź do głównej zawartości

Koalicja Obywatelska dla Warmii i Mazur

Liderzy Koalicji Obywatelskiej nie zwalniają tempa mimo wysokich temperatur i pełni sezonu urlopowego. Zresztą, nie wyobrażam sobie mojego lidera, Grzegorza Schetyny, wylegującego się na plaży. On biega, gra w koszykówkę, a polityka jest jego wielką pasją. Jest piekielnie pracowity, co jest wielkim atutem Platformy Obywatelskiej. Nawet konkurenci z Prawa i Sprawiedliwości doceniali tę jego tytaniczną pracowitość. Wiedzą, jak wielki to kapitał dla partii politycznej. Zwłaszcza w kampanii wyborczej.

Lider PO, wspólnie z liderką Nowoczesnej, przedstawił dziś kandydatów obu partii na gospodarzy Olsztyna i Elbląga. Pamiętajmy, że Koalicja Obywatelska to również wspólne listy do rad miejskich oraz do sejmików województw. Wyborcy dostają więc od Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej kompleksową ofertę. To bardzo ważne.

Jeśli macie lidera, który potrafi przygotować lepszą ofertę dla wyborców, nie wstydźcie się i pokażcie go lub ich, jeśli macie ich np. tuzin. Od dwóch i pół roku wiadomo, że jedynym takim politykiem jest Grzegorz Schetyna, a jedyną taką partią jest jego partia – Platforma Obywatelska.

Komentarze