Przejdź do głównej zawartości

Bardzo dobra akcja billboardowa Platformy Obywatelskiej

Serce rośnie, gdy widzę ofensywę Platformy Obywatelskiej. Po Warszawie jeżdżą billboardy z wizerunkami ministrów rządu PiS i kwotami nagród, które dostali, a w przypadku Beaty Szydło – ile sama sobie dała. To bardzo dobra i bardzo skuteczna akcja, która bardzo boli polityków partii rządzącej. Do piątku (16 marca) billboardy PO będą jeździć po stolicy – potem ruszą do regionów.

Cieszę się, że największa partia opozycyjna jest już gotowa do takiej ofensywy. O taką Platformę walczyłem, taką Platformę buduje Grzegorz Schetyna, do takiej Platformy się zapiszę, na taką Platformę będę głosował. Taka działalność PO jest możliwa dzięki temu, że przewodniczący PO Grzegorz Schetyna poukładał partię i zmobilizował polityków PO do ciężkiej pracy. Jest dobrze.

Cieszę się też z niekorzystnych dla Platformy Obywatelskiej sondaży robionych przez CBOS. CBOS jest instytucją finansowaną przez Kancelarię Premiera (ponad 4 mln zł rocznie) i zawsze „nawilża” władzy. To w sondażach tej pracowni Bronisław Komorowski w lutym 2015 r. miał 63% poparcia, a Andrzej Duda 15%. To w sondażach tej pracowni z marca 2015 PO miała 46% poparcia, a PiS 27%. Problem polegał na tym, że Bronisław Komorowski w sondaże CBOS uwierzył – m.in. przez to przegrał wybory. Martwiłbym się, gdyby sondaże CBOS były dla PO korzystne.

Politykom Platformy Obywatelskiej życzę wytrwałości i jeszcze wielu świetnych pomysłów. Zobaczycie, że w odpowiednim momencie wasza ciężka praca przyniesie owoce.

Stańmy murem za Grzegorzem Schetyną. Tylko on może pokonać Jarosława Kaczyńskiego. Czekanie na rycerza na białym koniu nie ma sensu – ono tylko sprzyja PiS. Poznałem lidera PO osobiście i wiem, że warto go wspierać.

fot. Katarzyna Kolenda-Zaleska

Komentarze