Przejdź do głównej zawartości

Prezydent Duda narobił Polsce wstydu na Szczycie NATO w Brukseli

Gdy na spotkanie światowych przywódców wysyła się faceta o mentalności mieszkańca poczekalni, kompromitacja jest bardzo prawdopodobna. Prezydent Andrzej Duda kolejny raz pokazał, że nie dorósł do funkcji, którą pełni. Rechot na konferencji prasowej, cytat z wiersza Broniewskiego wzięty zupełnie bez sensu i wygłupy podczas wspólnego zdjęcia kompromitują go. To wstyd dla Polski i kolejny etap upadku prestiżu urzędu prezydenta RP.

fot. autor nieznany

Komentarze

Anonimowy pisze…
Hmmmm.......Ja czasami to nie rozumiem niektorych ludzi. Taki z Ciebie wielki Polak? Pewnie z Komorowskiego to Ty byles dumny jak skakal w Japonii i wolal do siebie swojego Szoguna. Jakos nikt nie mowil ile wstydu nam przynosil w trakcie swoich podrozy zagranicznych, nie mowiac juz o tym ze nie potrafil zlozyc jednego zdania po Polsku, o angielskim to nie wspomne. No na prawde taki prezydent jak Andrzej Duda to wstyd na caly swiat.
Bronisław Komorowski jest porządnym człowiekiem i był bardzo dobrym prezydentem. Andrzej Duda nie dorasta mu do pięt. Prezydent Komorowski w Japonii nie zrobił nic głupiego. Brednie PiS-u, jakoby wchodził na krzesło, to podła bzdura.