Przejdź do głównej zawartości

Tylko Platforma może pokonać PiS w wyborach samorządowych. Nowoczesna się nie liczy

Z badań preferencji wyborczych na poziomie sejmików województw przeprowadzonych przez Marcina Palade wynika, że tylko Platforma Obywatelska może pokonać partię Jarosława Kaczyńskiego. Nowoczesna Ryszarda Petru kompletnie nie liczy się w walce o samorządy.
Autor: Marcin Palade

Komentarze

Anonimowy pisze…
Nie tylko w samorządowych ale i w parlamentarnych też. PO ma dużo większy potencjał i możliwości niż .N . Platforma jest partią bardziej prospołeczną,otwartą. Natomiast .Nowoczesna to partia marginalna, przy której według mnie zostaną tylko wyborcy młodzi,dobrze sytuowani, typowo wielkomiejska partia. Ale nie wiadomo czy Platforma odrobi straty do PiS, i to nie jest kwestia czy zabiera jej wyborów .N czy Kukiz.Za Platformą ciągną i będą się ciągnęły takie sprawy jak Smoleńsk i całe te ostatnie zamieszania z tymi pomyłkami, afera reprywatyzacyjna w Warszawie, itd. Nie wykluczone że bliżej wyborów pojawią się jeszcze jakieś taśmy od Sowy. Wielu wyborców PO straciła i może tracić przez te sprawy.Po prostu niektórzy ludzie powiedzieli dość, tego już zbyt wiele.
Anonimowy pisze…
Weź przestań z tą .Nowoczesną i Petru. Nie rozumiem tego ich "fenomenu" Zero wartości,zero pomysłu.Sztucznie pompowana i lansowana przez TVN. Jak w TVN uważają że taki twór jak nowoczesna ma jakąkolwiek szansę wygrać z Pis to im gratuluję. Wywiadów z Petru nawet nie da się oglądać,zero wiedzy polit.,zero charyzmy,ale widać że ta partia ma parasol w TVN. Złego słowa na nich nie powiedzą. Jak oglądam TVN to da się wyczuć tę ich słabość do tej pseudopartii. Teraz też ich zaczynają znów lansować. Ostatnio jak pokazywali nowy sondaż,to ogłosili że .Nowoczesna odrabia.Hahhahaha Koń by się uśmiał. Wiem jedno Petru nie będzie nigdy premierem.Nigdy nie uwierzę że ta patria miała ponad 20% to njest nierealne. Góra z 7% lub 8% i więcej mieć nie będzie.Ta partia nie ma NIC DO ZAOFEROWANIA POLAKOM,ZERO!!!! o telenoweli Petru-Schmidt nie wspomnę.