Przejdź do głównej zawartości

Koalicja Obywatelska dla Wielkopolski – podpisana

W czasie, gdy wielu emocjonuje się zeznaniami Donalda Tuska, które ten składa dziś przed warszawskim sądem w prywatnym procesie szefa swojej KPRM Tomasza Arabskiego ws. organizacji lotu do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku, przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna i szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer podpisali koalicję wyborczą dla Wielkopolski i Poznania.

Bardzo się cieszę, że po Mazowszu i Warszawie dziś Wielkopolska i Poznań. Pokazuje to bardzo wyraźnie, że konsekwencja i ciężka praca Grzegorza Schetyny i jego ludzi ma realny i konkretny wymiar. Lider PO jest znany z tytanicznej pracowitości, która trwa niemal codziennie od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

Na przykładzie podpisanego dziś porozumienia dla Wielkopolski widzicie po raz kolejny, że Platforma Obywatelska jest jedyną realną i poważną alternatywą dla złych rządów podłych ludzi z Prawa i Sprawiedliwości. Inni – np. Biedroń, Frasyniuk i Nowacka – potrafią tylko arogancko pouczać innych i błaznować. Prawdziwa, rzetelna, ciężka polityczna robota jest gdzie indziej i robi ją ktoś inny. Biedronia, Frasyniuka, Nowacką i wielu innych samozwańczych zbawicieli państwa i narodu taka działalność przerasta.

Komentarze

Anonimowy pisze…
Szkoda że jak mieli okazję rządzić to nic nie pokazali, teraz PiS po nich musi sprzątać...