Przejdź do głównej zawartości

Konwencja Koalicji Obywatelskiej w Bydgoszczy

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej ogłosił dziś zmianę nacisku inwestycyjnego z infrastruktury na ludzi. Budowa infrastruktury będzie kontynuowana, ale nie musi być kontynuowana z taką intensywnością, jak 11 lat temu, bo wiele udało się osiągnąć.

Inwestycja w ludzi jest konieczna. Drogi lokalne, autostrady i stadiony są bardzo ważne, ale przyszłość kraju, przyszłość gospodarki i miejsce nas wszystkich w Europie i na świecie zależy od ludzi – od każdego z nas. Od prezydenta, rządu i samorządu, ale też od nas, którzy nie jesteśmy pracownikami administracji. Koalicji Obywatelskiej potrzebna jest wyraźna wrażliwość społeczna, która nie będzie miała populistycznej podszewki.

Grzegorz Schetyna zbudował Koalicję Obywatelską na bardzo solidnych podstawach składających się z bardzo dobrego programu, dobrych relacji z Katarzyną Lubnauer i Barbarą Nowacką oraz z gigantycznego osobistego zaangażowania w kampanię wyborczą. Dojeżdża wszędzie tam, gdzie da się dojechać i rozmawia z tymi wszystkimi, z którymi da się porozmawiać.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Koalicji Obywatelskiej znajdziecie na KoalicjaObywatelska.pl

Komentarze